Levné plastové ploty

Levné plastové ploty

Bezúdržbové ploty lze rozdělit na několik skupin podle druhu použitého materiálu. Zde Vás seznámíme zejména s jednou z těchto skupin, a to s takzvaným recyklátem. Tyto levné plastové ploty jsou třeba právě pro Vás to pravé.

Nenáročná údržba

První skupinou jsou plastové ploty z materiálu PVC = plastové ploty. Tento materiál vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Plastové ploty nabízíme v této barevné škále – bílá, zlatý dub, třešeň, ořech a hnědá. Z těchto materiálů Vám dle požadavku zhotovíme kompletní plotové dílce, vjezdové brány a branky.

 

Ploty z recyklátu

Ploty z recyklátuAle teď k již výše zmíněnému recyklátu, který je dalším používaným materiálem. Tyto levné plastové ploty jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Probarvení je přímo ve hmotě a má stejně jako základní materiál TRAPLAST, velkou odolnost proti povětrnosti, a proto se i po několika letech vzhled profilů nijak zásadně nemění.

Využití profilů z tohoto recyklátu při výstavbě levných plastových plotů je po všech stránkách velice výhodné – nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé a nevyžadují proto žádnou údržbu. Tyto profily lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo). Místa po opracování poté není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži tohoto typu levných plastových plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.

Levný plot

 

Barvy plotů

Plotovky jsou standardně dodávány v hnědé barvě. Na přání zákazníka lze v závislosti na požadovaném množství zajistit výrobu v barvě šedé, cihlově červené, černé, popřípadě zelené. Dodací lhůta však v tomto případě může přesáhnout i 3 měsíce. Pokud máte zájem o stavbu plotu na klíč, stačí vyplnit náš poptávkový formulář.

 

 

Fotogalerie: