Luxusní plastové ploty

Luxusní plastový plotekDalší položkou v naší nabídce jsou luxusní plastové ploty. Jejich výrobcem je renomovaná německá firma s dlouhodobou historií výroby plastových výrobků. Ze stejného materiálu se vyrábí také profily plastových oken.

Záruka na plot minimálně 10 let

Nabízíme reálnou a opravdovou záruku na tvar a barevnou stálost (na bílý plast a profily potažené Renolit fólií s UV filtrem). Tato záruka na luxusní plastové ploty, uvedená výrobcem, je minimálně 10 let při použití v evropských podmínkách.

Jedná se o barevné spektrum s imitací dřeva s možností přesně sladit barvu plotu s okny Vašeho domu. Stejná PVC folie jako na luxusní plastové ploty se dá použít na profily oken, vrat,…

Složení plastového plotu

Detail plastového plotkuPlastový plot se skládá z profilů 85 x 25 mm nebo 120 x 25 mm a plastového nosníku s hliníkovou výztuhou. Plastové profily jsou ukončeny plochou nebo obloukovou krytkou. Šrouby jsou umístěny v drážce nosníku pod krytkou. Jediný druh plotovky na trhu v šíři 120mm. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Pokud jste si z naší nabídky nevybrali, rádi pro Vás připravíme podle Vašich námětů originální návrh. Inspirujte se naší nabídkou a porovnejte naše ceny s konkurencí. Rádi Vás přivítáme ve vzorkovně, kde naleznete celou řadu reálných vzorů luxusních plastových plotů. Pokud máte zájem o stavbu plotu, stačí vyplnit náš poptávkový formulář.

 

 Fotogalerie: