Plastové ploty Praha

Plastové ploty PrahaNaše firma se specializuje na kompletní výstavbu plotů. Máme mnohaleté zkušenosti, jsme přímí výrobci – sami disponujeme výrobou z kovu a ze dřeva. Zároveň jsme oficiálním obchodním a distribučním místem materiálů a technologií.

Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Hlavní výhodou je kromě rychlosti stavby zejména systémové řešení navazujících činností a záruka na celou stavbu.

Plastové ploty na klíč

Plastové ploty Praha nabízí provedení zakázky na klíč, kapacita naší společnosti umožňuje realizovat zakázky malého až středního rozsahu.

Na základě zaslané poptávky s uvedením výměr nebo projektové dokumentace zhotovíme předběžný rozpočet. V případě odsouhlasení provedeme zdarma zaměření. Dodání a montáž provedeme ve sjednaném termínu. To jsou plastové ploty Praha.  Pokud máte zájem o stavbu plotu na klíč, stačí vyplnit náš poptávkový formulář.

Ploty plastové Praha

 

Nabízíme Vám mnoho způsobů a řešení oplocení Vašeho domu, či jiných budov a pozemků. Na výběr je z dřevěných či plastových výplní, u kovových variant lze vybírat mezi typizovanými ocelovými profily nebo vysoce efektními kovanými prvky.

Pokud jste si z naší nabídky nevybrali, rádi pro Vás připravíme podle Vašich námětů originální návrh. Inspirujte se naší nabídkou a porovnejte naše ceny s konkurencí. Rádi Vás přivítáme ve vzorkovně, kde naleznete celou řadu reálných vzorů. Navštivte Plastové ploty Praha.

 

Nabídka vjezdových vrat i teras

Naše firma se zabývá i ostatními nedílnými součástmi v okolí staveb, jako jsou přístupové cesty, vjezdy, komunikační linie kolem domu, terasy, popř. zpevněné plochy pro odpočinek s krbem či otevřeným ohništěm. Najdete u nás i širokou nabídku vjezdových vrat – jak křídlových, tak i pojezdových. Na obě varianty Vám dle Vašeho přání namontujeme automatický pohon na dálkové ovládání. Zde se nabízí možnost propojení prací, kde při vhodném načasování a důsledné koordinaci lze ušetřit až 10% nákladů.