Pletivové PVC oplocení

Pletivové PVC oploceníMezi bezúdržbové ploty se řadí i široká škála pletivových PVC plotů. PVC plot má kromě své bezúdržbovosti i další výhody. Vzhledem k tomu, že pletivo má velmi dobrou povrchovou úpravu, životnost takového pletivového plotu je velmi vysoká. Je vyrobeno z kvalitního ocelového drátu s pozinkovaným či poplastovaným povrchem a má tak široké využití. Další výhodou je jednoznačně snadná instalace. Pletivové PVC oplocení lze samozřejmě využít nejen k oplocení domu, ale i jiných budov.

 

Poloplastové pletivo

Rovněž nabízíme dekorační a okrasné pletivo, svařovaná pletiva a ostatní příslušenství.
Poloplastové pletivo zaručuje dlouhou životnost, neboť je povrch chráněn dvakrát a to pozinkováním a ještě poplastováním. Pozinkované pletivo je stejně tak velmi odolné, je opatřeno antikorozní ochranou a je velmi silné. Tato PVC oplocení jsou bezúdržbové a skvěle plní svou funkci. Taková PVC pletiva se hodí převážně na oplocení zahrady, podnikatelských prostor a jiných budov. V jednom balení je obvykle 25m PVC pletiva.

 

 PVC oploceníNabídka PVC oplocení

V naší nabídce najdete také svařované pletivo, které je vyrobeno z galvanizovaného drátu a upraveno svařováním a opatřeno plastem. Jedná se tedy také o pletivové PVC oplocení. Toto pletivo je baleno rovněž po 25 m. Využívá se zejména při chovu ptactva a domácího zvířectva, či v sadařství.

 

Mezi pevnější druhy oplocení lze zařadit průmyslové panely buď pozinkované, anebo v provedení poplastovaném. Pro Vaše zahrádky nabízíme pěkná dekorativní pletiva, která lze využít k oplocení záhonků, květinových skalek či k rozdělení zahrady. Jedná se o menší oplocení s okrasnými a dekorativními prvky, které Vaši zahradu oživí. I toto pletivo je velmi odolné a zaručuje vysokou životnost.

 

Nejen k PVC oplocení nabízíme širokou škálu podhrabovych desek z betonu sloužící proti podhrabání zvěři pod plotem. Tyto podhrabové desky lze vyrobit na míru podle Vašeho přání.  Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

 Fotogalerie: