Plotovky WPC Grenafence – bezúdržbové ploty

WPC GrenafenceV současné době jsou velmi oblíbené plotovky WPC Grenafence. Co to je a jaké jsou výhody tohoto systému?  Čtěte dál.

Výroba WPC Grenafence

Plotovky WPC Grenafence jsou vyrobeny z WPC materiálu, který obsahuje přírodní dřevěná vlákna (60%) a polypropylen (40%).Vyrábí se tzv. extrudací = vytlačováním komponentů pod tlakem a teplotou. Plotovky WPC jsou vyrobeny z dřevoplastové směsi = kombinace dřevěných pilin se zdravotně nezávadným, termoplastickým polypropylenem.

 

Mimořádně dlouhá životnost plotů

Materiál plotových dílců Grenafence je probarven ve hmotě, takže při poškození plochy či poškrábání se zobrazí stále stejný a celistvý barevný tón. Plotovky WPC Grenafence podléhají přírodnímu zešednutí (jedná se o tzv. dřevěnou patinu). Díky přítomnosti pilin barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnů až měsíců a dále je již neměnná. Tento efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva.

WPC grenafence zkoseny Plotové dílce jsou 100% recyklovatelné a jsou vyráběny ze stále se obnovujících přírodních zdrojů (kultivované jehličnaté zásoby). Plotovky WPC Grenafence mají mimořádně dlouhou životnost – obsahují polypropylen šetrný k životnímu prostředí.
Plotovky WPC Grenafence vyrábíme v pěti barevných odstínech – hnědé, pískové, šedé, červenohnědé a oranžové. Dále si můžete vybrat ze třech provedení – do oblouku, zkosené a rovné. Tyto plotovky mohou být ve dvou povrchových úpravách – nekartáčované a kartáčované.

Hlavní výhody plotové dílců Grenafence je jejich bezúdržbovost –  nepotřebují žádné nátěry, speciální oleje a navíc šetří peníze. Celý systém se snadno montuje i rozebírá, plotové dílce jsou bez hrubých třísek a trhlin, neštěpí se a nekroutí. Jsou opracovatelné běžnými dřevoobráběcími stroji a nástroji.

Vzor plotu WPCProdej plotovek WPC

Plotovky prodáváme samostatně nebo již jako součást hotového plotového dílce na míru.
Prohlédněte si ceník plotovek Grenafence , ceník plotových dílců Grenafence .
Plotové dílce podléhají předpisům o dřevu a jsou zařazeny do kategorie AII. Zbytky těchto plotů doporučujeme likvidovat jako neskladný odpad nebo jej dát do sběrných dvorů. Ekologický závazek společnosti GRENA, a.s.: pokud budou plotové dílce bez kovu, přijmeme je zpět k recyklaci.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

Fotogalerie: