Plotovky z plastu

Plotovky z plastuZde Vám přiblížíme, co to vlastně jsou plastové plotovky. Plotovky z plastu a plotové dílce jsou vyrobeny z čistého PVC materiálu. Způsob jejich výroby zaručuje dostatečnou pevnost a odolnost, materiál vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností.

Z počátku se výroba soustředila pouze na dvě základní barevnosti – bílá a tmavě hnědá. Později byla výroba rozšířena o další atraktivní odstíny – ořech, třešeň a zlatý dub. Barevné možnosti těchto plotovek jsou rozšířeny o tzv. kašírované provedení, kdy se na plotovku nanese folie Renolit. Plastové plotovky jsou velice atraktivní a prakticky lze docílit stejné barevnosti, jakou máte například u svých oken.

Prakticky se tedy jedná o plast, který vypadá jako dřevo, ale negativní vlastnosti dřeva zde nenajdete. Materiál je podstatně lehčí, ale hlavně bezúdržbový. Jediné co je občas třeba udělat, plotovky z plastu ostříkat vodou, spláchnout prach a budou opět vypadat jako nové.

Barevné odstíny plotuBarvy plotovek

Barevné odstíny jsou stálé a navíc odolné UV záření. Plastové plotovky prodáváme samostatně nebo již jako součást hotového plotového dílce na míru, výběr závisí jen na Vašem přání.

Z plastových komponentů vám zhotovíme na míru také křídlové brány, pojezdové brány, samostatná vrata, vstupní branky či balkony a zábradlí ve vybraném designu.

 

Plastový plot na míru

Celý systém plotovek z plastu je velmi variabilní. Vybírejte velikost, tvar, barvu,… Jednotlivé profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo a místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.  Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

 Fotogalerie: