Terasy WPC Grenadeck

Terasy WPCDalší variantou bezúdržbových plotů je dřevoplastový decking Grenadeck, známý také jako WPC – Wood-Plastic Composite (umělé dřevo). Vyrábí se tzv. extrudací = vytlačováním komponentů pod tlakem a teplotou. Je to výrobek z dřevoplastové směsi = kombinace dřevěných pilin se zdravotně nezávadným, termoplastickým polypropylenem (Dřevěný podíl – 60%, polypropylen – 40 %).

Je to systém pro venkovní plochy

 Vhodný zejména na terasy, balkóny, prostory kolem bazénů, do zahrad apod., jako obložení domů, rošty do koupelen a saun, či jako podlaha např. do vinného sklípku. Velmi dobře může nahradit exotická dřeva bez růstových defektů, jako jsou suky nebo otvory po hmyzu.

Terasy WPC Grenadeck

Mají mimořádně dlouhou životnost a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Terasy WPC Grenadeck jsou 100% recyklovatelné. Nevyrábí se z tropického dřeva, ale ze stále se obnovujících přírodních zdrojů (kultivované jehličnaté zásoby).

Terasa WPC u bazénuSystém Grenadeck je až o polovinu lehčí než z exotického dřeva. Terasová prkna jsou bez vad – nemají žádné růstové defekty, jako suky, otvory po hmyzu apod. a bez hrubých třísek a trhlin, navíc se neštěpí a nekroutí. Terasy WPC Grenadeck jsou vůči povětrnostním vlivům odolnější než dřevěné, možnost napadení dřevokaznými houbami je podstatně menší než u dřevěných. Tento unikátní povrch není kluzký ani za deště!

Bezúdržbová terasová prkna Grenadeck není třeba upravovat nátěrem ani speciálním olejem, náklady na konzervaci jsou nulové.

Terasy WPC Grenadeck se snadno montují i rozebírají. Terasová prkna Grenadeck jsou opracovatelná běžnými dřevoobráběcími stroji a nástroji.

Délka: 2m a 4m (po dohodě 1m – 6m)

Výroba terasy WPC Grenadeck

Detail montáže terasy Terasy jsou vyráběny ve dvou povrchových úpravách – nekartáčované, kartáčované ve dvou provedení – 1 strana face, 2 strana terasso.

Zbytky našeho Grenadecku doporučujeme likvidovat jako neskladný odpad nebo jej dát do sběrných dvorů. Ekologický závazek společnosti GRENA, a.s.: pokud bude terasa Grenadeck bez kovu, přijmeme ji zpět k recyklaci.

Provádíme kompletní realizace WPC teras z materiálu Grenadeck na klíč i pouze prodej materiálu pro Vaši terasu.

 

Fotogalerie: