Ploty z dřevoplastu WPC

Kvalitní ploty z dřevoplastových polymerů odolají mrazu, dešti, vodě, slunci, dřevokaznému hmyzu či hnilobě. Váš plot bude i po několika letech stejně krásný a to bez neustálého natírání a napouštění ochrannými prostředky.

Základní informace

Plotovky jsou vyrobeny z WPC materiálu (WoodPlasticComposite - dřevoplast), jenž se skládá z polyetylenu (40%) a přírodní dřevité směsi (60%). Toto složení zaručuje zdravotní nezávadnost a vysokou pevnost materiálu.

Komponenty WPC se vyrábí tzv. extrudací, což lze vyložit jako vytlačování pod tlakem a teplotou. Díky složení a způsobu výroby získají produkty dlouhou životnost, stálobarevnost, jedinečný vzhled a ochranu proti plísním a hnilobě.

Přednosti WPC materiálu:

Materiál

Spojuje vynikající vlastnosti dřeva a plastu, díky čemuž se pomalu stává tradičním materiálem pro tvorbu plotů, teras a jiných venkovních konstrukcí.

Bezúdržbovost

Materiál je nenasákavý, takže se není třeba obávat plísně nebo hniloby, díky příměsi z plastu je materiál odolný vůči působení dřevokazných škůdců.

Stálobarevnost

Na barevnost materiálu nemá negativní vliv působení slunečního svitu. Nedochází tedy ke snižování původní barevnosti. Střídání ročních období, sucha a vlhka na prknech nevytvoří žádné barevné mapy nebo fleky.

Zachování tvaru

U plotovek z WPC se nemusíte obávat kroucení, sesychání popř. vytváření nerovností. U tohoto materiálu též nehrozí odštípnutí třísky, která by mohla způsobit zranění.

Tradiční vzhled

I přesto, že se jedná o moderní materiál, je schopen díky dřevu ve své struktuře zajistit plotu nebývalý výraz a zaujmout svým provedením. Z plotovek je možné vytvářet kompletní plotové dílce, výplně branek a vjezdových vrat.

Naše nabídka plotů z WPC

Plotovky z WPC materiálu rozdělujeme především podle rozměru profilu a odstínu. Technologie výroby je u všech produktů v podstatě totožná. Na naší vzorkovně si určitě vyberete. Můžete si objednat buď samostatné plotovky pro realizaci svépomocí, či si objednat celé plotové dílce.

Plotovky nabízíme ve třech designových provedeních:

TypBarevné provedeníRozměrCena BM
WPC HomeOřech, teak, dub, šedá, antik
80x15 mm / 80x15 mm (oblá)
138x15 mm / 138x15 mm (oblá)
180 Kč / 210 Kč
320 Kč / 340 Kč
WPC RustikSvětlý a tmavý dub70x15 mm / 70x15 mm (oblá)115 Kč / 135 Kč
WPC ModerŽlutá, červená, hnědá, světlá 
a tmavě šedá90x15 mm
120x11 mm
220 Kč
240 Kč
Zobrazit vzorník dekorů

Nabídka příslušenství k WPC

NázevBarevné provedeníRozměrCena BM
Nosný profil poplastovaný
(50x30 mm)


Žlutá, červená, hnědá, světlá 
a tmavě šedá220 KčNosný profil zinkovaný40x20

50x30
60x20
250 Kč
300 Kč

290 Kč
Máte zájem o nezávaznou poptávku?
Neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro Vás zpracujeme kalkulaci našich služeb.
Kontaktovat