Ploty z PVC

Ploty z PVC

Plastové plotovky jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou životností a vynikající odolností povětrnosti. Materiál se používá i pro výrobu vytlačovaných profilů k výrobě plastových oken.

Profil  plastové plotovky je dutý s příhradovými nosniky, které zajišťují její pevnost a tvarovou stálost. Horní zakončení plotovky je provedeno – dle způsobu zakončení – rovnou nebo oblou krytkou. Nízká váha plastových plotovek (0,5kg/bm) umožňuje i výrobu delších plotových polí bez nutnosti středových podpěr.

Plastové plotovky dodáváme v následujících profilových rozměrech: 70x22mm, 80x32mm, 100x30mm, 120x25mm, 120x32mm, 160x32mm. Délka plotovky může být libovolná do max. do 600cm. 

Plastové plotovky v profilovém rozměru 80×32 jsou dodávány ve třech  základních odstínech – bílá, hnědá a antracit – a ve třech odstínech imitujících probarvení dřeva – ořech, třešeň a zlatý dub. U tohoto profilového rozměru lze dodat zakončení v oblé variantě.

Ostatní profilové rozměry jsou vyráběny pouze v bílé základní barvě a s rovným zakončením.

Nosný profil plastových plotovek se skládá ze dvou částí. Nosný hliníkový profil je čtvercový dutý materiál  30x30mm nebo 40x22mm a je vložen do zakrývacího profilu 40x40mm. Zakrývací profil je barevně totožný se zvoleným druhem plotovky. Systém připevnění je unikátní svým finálním vzhledem, jelikož nejsou vidět spojovací vruty.

Z tohoto materiálu Vám na zakázku vyrobíme jakýkoli rozměr plotových dílců, křídlové, pojezdové a samonosné brány, vchodové branky.

Z plastových profilů, které dodáváme, lze sestavit uživatelsky velmi
příjemné zástěny, které se hodí zejména pro vizuální oddělení teras řadových staveb nebo balkonů. Jedná se o lehkou konstrukci, která nevyžaduje větších stavebních zásahů.
 
Na fotkách níže jsou dva základní druhy a to varianta se zkoseným profilem, který tvoří průhled pouze v určitém úhlu, nebo varianta, která propouští světlo, ale je neprůhledná díky vloženým sekcím z polykarbonátu v mléčném či opálovém provedení.
 
Základní PVC profily jsou buď bílé nebo opatřené folií dle vzorníku.